fbpx

Ponuka kurzov

Strelecké/výcvikové kurzy

Strelecké/výcvikové kurzy su primárne určené pre ľudí, ktorí majú vzťah ku strielaniu a zbraniam. Chceli by sa naučiť bezpečne manipulovať so zbraňou a zdokonaliť sa v oblasti streľby a taktiky. Prispôsobíme sa vašim skúsenostiam.

Zbrojný preukaz nie je nutnosť!!!

Min. vek 18 rokov

Zážitková streľba

Chceš pocítiť poriadnu dávku adrenalínu? Tak si na správnom mieste! Pridaj sa ku nám na strelnicu a vyskúšaj  strielať z pištole, samopalu a pušky pod dozorom certifikovaného inštruktora streľby. Zážitok na ktorý tak skoro nezabudneš!

Zbrojný preukaz nie je nutnosť!!!

Min. vek 18 rokov

Firemné akcie/teambuilding

Škola streľby ponúka širokú škálu skúseností s budovaním tímového ducha. Naši klienti sú odborníkmi na ich ľudí a my sme odborníkmi na udalosti, v dôsledku čoho úzko spolupracujeme so všetkými našimi klientmi, aby sme zabezpečili, že všetky naše riešenia, budú šité na mieru ich ľuďom, a odnesú si zážitok na ktorý tak skoro nezabudnú .

Ponuka pre bezpečnostné firmy

Škola streľby ponúka výcvikové kurzy pre bezpečnostný sektor. Naši inštruktori majú dlhoročné skúsenosti v bezpečnostnom sektore a niektorí z nich sú stále aktívny. Venujeme individuálny prístup každému klientovi a na mieru šité riešenia pre vašu firmu. V prípade záujmu o vypracovanie cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať .

Darčekové poukážky pre náročných

Hľadáš vhodný darček pre milovanú osobu? Daruj strelecký kurz! Prekvap jedinečným zážitkom, na ktorý tak skoro nezabudne.
S darčekovou poukážkou nič nepokazíš.
Pre vystavenie darčekového poukazu nás prosím kontaktujte.